KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13051368

nr 1305 1368

Stig Månsson

(f. 1912), Sverige

Pastell, Kvinnor, signerad. 48x63 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 februari 2020
kl 20:16:42

2/2 16:47:30 1      Vinnande bud