![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13051368
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller damporträtt färgkrita kvinna kvinnor pastell porträttmåleri stig månsson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
6018 Pasteller
2 st, L Smidt, landskap. Signerade. Bildmått: 19x2..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:12
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller damporträtt färgkrita kvinna kvinnor pastell porträttmåleri stig månsson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
6018 Pasteller
2 st, L Smidt, landskap. Signerade. Bildmått: 19x2..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:12